+49 176 47218997     +4917647218997

image image image
Hizmetler - Unimarkmuller.eu

Sipariş Ve Teslimat

Müller gücünü kalitesi ve müşterilerinden alır. Müşterilerimize siparişlerinin hızlı ve güvenilir bir biçimde ulaştırılması bizim için çok önemlidir. Siparişlerinizin sağlam bir şekilde en kısa zamanda sizlere ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.. Müllern lojistik teknikleri sayesinde 1-3 gün arasında ürün teslimini garanti eder. Müşterilerimiz tarafından verilen siparişlerin %98’inin stoklarımızda hazır bulunması, mükemmel bir dağıtım ve ulaştırma sistemine sahip olmamızı sağlamaktadır. Sipariş mi vermek istiyorsunuz? Sahadaki satış temsilcilerimiz ve destek bölümümüzdeki arkadaşlarımız sizlerin hizmetinizdedir..

Satış Sonrası Hizmetler

Satın aldığınız Müller ürünleri ile ilgili, onarım istekleriniz veya şikayetleriniz var ise bize telefon, faks ya da internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Müller müşterileri ile uzun vadeli ilişkiler kurmaya önem verir. Bu sebeple, satış sonrasında da gereken hizmetleri vererek müşteri memnuniyetini olabildiğince sağlamaya çalışır. Müller Satış Sonrası Hizmetleriyle sadece müşteri memnuniyetini sağlamaz; ürünlerini ve kalitesini geliştirmek için gerekli deneyimi de kazanmış olur. Ürün ve hizmet kalitemizin sürekli geliştiğinden emin olabilirsiniz. Onarım Hizmetleri ve Şikayetler Eğer hasar görmüş ya da arızalı bir ürüne sahipsiniz, Müller size bu hizmeti sağlar. Garanti süresi kapsamında olsun olmasın, hızlı onarım ve şikayetlerinizle ilgili tüm problemlerinizi çözmeyi garanti ediyoruz. Kullanım detayları dahilinde memnun olmadığınız ürünleriniz garanti süresi kapsamında ise, değişim işlemleri ve teslimat ücretsiz olarak yerine getirilir. Satış sonrası hizmetler ile ilgili konular için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Kullanım Hizmetleri

Müller ürünleri kalite, teknoloji ve kolaylığın bir araya geldiği, size işinizi profesyonelce yapma olanağı tanıyan ve karşılaştığınız sorunları gidermede yardımcı olacak harika çözümler sunar. Ürünlerimizden istediğiniz verimi almanızın yolu, onları iyi tanımaktan geçer. Bunun için ihtiyacınız olan kullanma kılavuzlarına ve satış ekibimize danışmanız yeterlidir.