+49 176 47218997     +4917647218997

image image image
Hakkımızda - Unimarkmuller.eu

Kurumsal 

1987 yılından bu yana otomotiv inşaat turizm kimya lojistik sektörlerinde devam eden iş dünyamız, 2015 yılında Dünya markası olan Mülleri Türkiye pazarına alarak, sanayi Ürünleri sektöründe ilk olarak Ahşap Sanayi Ürünleri sonrasında da Otomotiv Sanayi ürünleri ve Metal Sanayi ürünlerini deneyimli ve uzman çalışanlarıyla müşterilerine ulaştıracaktır.Profesyonel çözümleri ile işçiliği kolaylaştırırken kaliteyi artırmaktadır.

 

MİSYON

Türkiye’deki inşaat alanlarının tümüne aynı kalitede hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, problemlere en doğru önerilerle cevap verir. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda sunduğumuz hizmetleri bir değer haline getirerek müşteri ihtiyaç ve taleplerine cevap vermekteyiz.

VİZYON

Değer haline getirdiğimiz çözümleri araç olarak kullanarak, standartların üstüne çıkıyor yenilikle dolu şeffaf bir yol çiziyoruz. Müşteri ve kalite odaklı çalışma disiplinini oturtmuş ,ürün kalitesini her zaman en iyi ve devamlı olmasını gözeten Müller markası gelişimini sürekli hale getirmeyi amaçlamaktadır.

About